Як пов’язаний список УДАРу Кличка та незаконне збагачення держслужбовців
На четвертому місці в списку УДАРу Віталія Кличка до Київради зручно розташувалася політконсультант Катерина Кириченко, вона ж дружина Дмитра Андрієвського.
Колишній нардеп Андрієвський має 86 картин Рєпіна, Бакста, Айвазовського та інших відомих художників; 7 швейцарських годинників (найдешевший коштує 900 000 гривень); 14 земельних ділянок загальною площею 317 172 квадратних метрів або 32 гектари (для порівняння: площа Ватикану — 44 гектари); 3 будинки загальною площею 714 квадратних метрів; иншу нерухомість (офіси, квартири, ґаражі) площею 1 010 квадратних метрів; автомобілі Bentley Continental, Lexus LX 570, Mercedes-benz GLS500 4matic, придбані під час депутатства Дмитра Андрієвського. (Інформацію почерпнуто з Вікіпедії).
Андрієвський був одним з 59 депутатів, що підписали подання, на підставі якого Конституційний суд України скасував статтю Кримінального кодексу України про незаконне збагачення, що зобов’язувала держслужбовців давати пояснення про джерела їх доходів і доходів членів їх сімей.
Раніше онлайн-газета «ПолітАрена» повідомляла про те, що відомий політик Микола Томенко звинуватив столичну владу на чолі з мером Віталієм Кличком у використанні адмінресурсу. Причому він камуфлюється здебільшого як благодійність, стверджує Томенко. Національне аґентство з питань запобігання корупції попереджає, що благодійність від політичних партій у період виборчого процесу містить ознаки підкупу виборців.
«Але Кличка це не обходить – він почав засипати людей щедрими дарами ще задовго до офіційного початку кампанії. Ну як дарами? Всі ці «подарунки» – за кошти міського бюджету, тобто всіх киян, – стверджує Томенко. – Так от, Кличко розсилав киянам набори медичних масок, антисептиків, гелів для рук вартістю 150 грн. Здавалося б, турбота про здоров’я киян під час коронакризи. Але (увага!) набори почали роздавати тільки через пів року після початку пандемії і точнісінько під вибори мера. Яка дивна турбота! Тут можна згадати й «подачку» від Кличка найбільш вразливим верствам населення на День Незалежности під виглядом програми «Турбота». Тоді з бюджету Києва на піар мера виділили 92 млн грн».
Politarena.org — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі в умовинах пандемії та економічної кризи, нам потрібна ваша підтримка. Про готовість підтримати видання зголошуйтеся на пошту politarena()ukr.net
Підписуйтеся на наш Телеграм